TEKNİK SERVİS

Bilgisayar Bakım Onarım

Eren Bilişim Teknolojileri olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda tecrübemiz ile firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız. Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkezimize getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

Eren Bilişim Teknolojileri olarak, her marka ve model bilgisayar ve notebook satış hizmeti vermekteyiz. Günümüzde birçok markanın onlarca modeli piyasada satışta, bunların hangisi sizin için uygun hangisi değil bunun seçiminde profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Notebook Tamiri

Size En Kaliteli Hizmeti Sunmakta Israrcıyız.

Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş gününü bulmaktadır.

 

Tablet Tamiri

Her marka model tabletleri servisimizde bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Tablet dokunmatik değişimi, ekran değişimi, rom yükleme, teknik arızalar, yazılım sorunları başlıca onarım dallarımızdandır.

Yazıcı Bakım Onarım

Yazıcılarınızın tamir ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Eren Teknoloji olarak kaliteli donanımlarımızla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve Yazıcıların tamir bakım ve parça değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kısa sürede yazıcılarınızın arızalarını profesyonel biçimde çözmekteyiz.

 

Veri Kurtarma

Yanışlıkla silinen, Format sonrası kaybolan, Virüs bulaşmasıyla açılmayan, düşme darbe vs. gibi nedenlerden dolayı ulaşamadığınız taşınabilir disklerinizden, bilgisayarınızdan, tabletinizden datalarınızı kurtarıyor, sizi hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.

Teknolojideki Uğurunuz

Uzman ekibimiz ile Bilişim Teknolojileri alanında A’dan Z’ye dallarda profesyonelce hizmet vermekteyiz. 

Marka, Model Yada Cihaz Farketmeksizin Tüm Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri.

EREN

Açık ve Kapalı Alanda Kablolu & Kablosuz Profesyonel Ağ Sistemleri Çözümleri.

BİLİŞİM

Server Kurulumu, Satış Sonrası Teknik Desteği Uzman Ekibimizle Sizlere Sunmaktayız.

TEKNOLOJİLERİ

hizmetlerimiz

Teknik Servis

Bilgisayar bakım onarım, Notebook tamiri , Tablet tamiri , Yazıcı bakım onarımı , Veri kurtarma

Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşması, Kurumsal Bakım Anlaşması ve avantajları ,Kurumsal bakım anlaşmasını kapsayan hizmetler

güvenlik-kamerası.png

Güvenlik Sistemi

Kamera Sistemleri ,Hırsız alarm sistemleri ,Hırsız ihbarı ,Yangın ihbarı, Gaz alarmı, Panik, Kartlı geçiş sistemleri

Web Tasarım

Responsive Website Tasarımı,Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ve e-Ticaret Entegrasyonu ,Bakım ,vb.

Network

Fiber optik çözümleri, Kablosuz ağ çözümleri, enerji ve zayıf akım çözümleri, network altyapı 

Yazılım

Programlama , mobil uygulama , cafe-restaurant adisyon çözümleri , muhasebe programları vb.

Eren Bilişim Teknolojileri

Hemen Servis Talep Ediniz

Teknolojideki Uğurunuz

Servis Talep

[wpforms id=”8″]