Network Çözümleri

Fiber Optik Çözümleri

Eren Bilişim Teknolojileri; fiber optik altyapı projelerinizi anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Fiber optik altyapı ihtiyaçlarınız için, yerinde inceleme, projelendirme, kablo çekimi, fiber optik sonlandırma, OTDR test raporlama dökümantasyon, fiber optik devreye alma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, mutlaka bizden çözüm ve teklif isteyiniz.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Günümüz teknolojik gelişmeleri, kablosuz iletişim sistemlerinin gelecekte önemli bir yer tutacağını göstermektedir.

Eren Bilşim Teknolojileri kablosuz ağ endüstrisindeki lider firmalar HP, Airlive, Fortinet, Cisco,Mikrotik,Ubnt  ile olan iş tecrübeleri sayesinde bu alandaki teknoloji ve uygulamaları sektördeki en gelişmiş ürünleri ve çözümleri müşterilerine güvenle sunmaktadır. Kablosuz ağlar, hayati bilgiye ulaşımda esneklik ve mobilite sağlamış, giderlerin azalmasına, üretkenliğin artmasına, yeni iş fırsatlarının doğmasına ve problemlerin kolaylıkla aşılmasına olanak sağlamıştır. Kablosuz ağlar; bilgiye istenilen an, istenilen yerde ulaşılması anlamına gelmekle birlikte yaygın uygulama alanlarına sahiptir. Şehir merkezine uzak noktalara noktadan noktaya veri aktarımı, güvenlik sistemlerini kablosuz aktarımlarında tecrübemiz ile her zaman kaliteli hizmet sunmaktayız.

Enerji Ve Zayıf Akım Kablolama Çözümleri

Yapısal kablolama sistemi; bir binanın ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarmı, güvenlik girişi, yangın alarmı, enerji sistemi gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

Yapısal kablolama sistemi; ses, veri, görüntü ve bina yönetim sistemlerini aynı tip sinyal ile taşımak zorunda değildir. Bu sinyaller analog veya dijital olabilir. Doğru projelendirme yapıldığı taktirde yönetim giderleri açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

Network Altyapı Çözümleri

Türkiye’de son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının artması ile iletişim ve ağ teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde özel ve kamu kuruluşlarının kendi ağlarını gelişen teknolojilere göre yenileme ihtiyacını doğurmuştur. Bu doğrultuda Han Bilgisayar olarak Cat5e, Cat6 ve Cat7 bakır kablolar kullanarak uçtan uca kaliteli çözümler sunmaktadır.

 

Teknolojideki Uğurunuz

Uzman ekibimiz ile Bilişim Teknolojileri alanında A’dan Z’ye dallarda profesyonelce hizmet vermekteyiz. 

Marka, Model Yada Cihaz Farketmeksizin Tüm Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri.

EREN

Açık ve Kapalı Alanda Kablolu & Kablosuz Profesyonel Ağ Sistemleri Çözümleri.

BİLİŞİM

Server Kurulumu, Satış Sonrası Teknik Desteği Uzman Ekibimizle Sizlere Sunmaktayız.

TEKNOLOJİLERİ

Eren Bilişim Teknolojileri

Hemen Servis Talep Ediniz

Teknolojideki Uğurunuz

Servis Talep

[wpforms id=”8″]