Teknik Servis

BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM

Eren Bilişim Teknolojileri olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda tecrübemiz ile firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız. Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkezimize getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

Eren Bilişim Teknolojileri olarak, her marka ve model bilgisayar ve notebook satış hizmeti vermekteyiz. Günümüzde birçok markanın onlarca modeli piyasada satışta, bunların hangisi sizin için uygun hangisi değil bunun seçiminde profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

NOTEBOOK TAMİRİ

Size En Kaliteli Hizmeti Sunmakta Israrcıyız.

Marka Bağımsız Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebookunuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir.

Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş gününü bulmaktadır.

 

TABLET TAMİRİ

Her marka model tabletleri servisimizde bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Tablet dokunmatik değişimi, ekran değişimi, rom yükleme, teknik arızalar, yazılım sorunları başlıca onarım dallarımızdandır.

YAZICI BAKIM ONARIM

Eren Teknoloji olarak kaliteli donanımlarımızla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve Yazıcıların tamir bakım ve parça değişimlerini garantili olarak yapmaktayız.

Yazıcılarınızın tamir ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Kısa sürede yazıcılarınızın arızalarını profesyonel biçimde çözmekteyiz.

VERİ KURTARMA

Yanışlıkla silinen, Format sonrası kaybolan, Virüs bulaşmasıyla açılmayan, düşme darbe vs. gibi nedenlerden dolayı ulaşamadığınız taşınabilir disklerinizden, bilgisayarınızdan, tabletinizden datalarınızı kurtarıyor, sizi hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.

Ekip-yüzü-1.png
Hemen Hızlıca Teklif Alabilirsiniz!